21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۲۸:۳۹
کد مطلب:  1637538
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور ؛
اجرای ۳۰ جشنواره ورزشی فضای مجازی در ناحیه یک اهواز

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: فضای مجازی بستری مناسب برای گسترش آموزش های علمی ورزش در بین تمام دانش آموزان است که در این خصوص ناحیه یک اهواز در یکسال گذشته ۳۰ جشنواره ورزشی را در بستر فضای مجازی اجرا کرده است.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، صادق نیسی گمراوی روز چهارشنبه 6 مردادماه 1400 در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: فضای مجازی بستری مناسب برای گسترش آموزش های علمی ورزش در بین تمام دانش آموزان است که در این خصوص ناحیه یک اهواز در یکسال گذشته ۳۰ جشنواره ورزشی را در بستر فضای مجازی اجرا کرده است.

وی افزود: اگرچه کرونا باعث تعطیلی مدارس و روی آوردن به فعالیت های مجازی در آموزش و پرورش شد، ولی ناحیه یک اهواز با قوت بیشتر، به فعالیت های خود در فضای مجازی و کانال شاد ادامه داد. ورزش همواره یکی از مهم ترین فعالیت ها برای شاداب سازی و سلامت دانش آموزان بوده و گرایش به فعالیت های ورزشی باعث پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی می شود.


او بیان کرد: با توجه به محدود شدن آموزش و پرورش دانش آموزان در فضای مجازی و حضور بیشتر دانش آموزان و خانواده ها در منزل، ایجاد روحیه و نشاط و شادابی در بین دانش آموزان و خانواده ها از اهمیت به سزایی برخوردار است و کارشناسی تربیت بدنی، اقدامات قابل توجهی در فضای مجازی انجام داده است.

به اشتراک بگذارید :