21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۳۵:۵۹
کد مطلب:  1637560
مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهواز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور؛
مشارکت ۱۷ هزار نفر از همکاران و دانش آموزان ناحیه 2 اهواز در پویش آجر به آجر

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهواز از مشارکت ۱۷ هزار نفر از همکاران و دانش آموزان ناحیه 2 اهواز در پویش آجر به آجر خبر داد.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان،  محمدرضا تقی زاده روز چهارشنبه 6  مردادماه 1400 گفت: در حوزه جذب خیرین مدرسه ساز؛  بسته تحولی آجر به آجر با هدف جلب مشارکت های خُرد مردمی در امر نیک مدرسه سازی با همکاری خیرین مدرسه ساز این ناحیه و پویش" من مادرم، بچه های ایران فرزندان من" با هدف جلب مشارکت بیشتر بانوان نیک اندیش در مدرسه سازی برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهواز از پویش آجر به آجر بعنوان مشارکت خیرین  در راستای مشارکت مردمی در امر نیک مدرسه سازی با همکاری خیرین مدرسه ساز این ناحیه و پویش" من مادرم، بچه های ایران فرزندان من" با هدف جلب مشارکت بیشتر بانوان نیک اندیش در مدرسه سازی خبر داد.

وی افزود: در تحقق این برنامه توانسته ایم از کمک ها و مشارکت مجموعه عظیم فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آنان و همه ی مخاطبان آموزش و پرورش بهرمنده شویم.


وی با اشاره به روند اجرایی این پویش افزود: از جمله اقدامات انجام شده در افزایش مشارکت، اطلاع رسانی از طریق ارسال بخشنامه مربوطه به تمامی مدارس و برگزاری جلسات مختلف از طریق اداره کل نوسازی استان و ناحیه و مدیران مقاطع مختلف مدارس و تشویق و ترغیب جامعه هدف (افراد خیر) با هر سطح از توان مالی و در هر سطح و طبقه ای، حتی با اهدای هزینه خرید یک آجر در مدرسه سازی سهیم شوند.


تقی زاده با اشاره به آمار مشارکت کننده های در این پویش تصریح کرد: ۱۷ هزار نفر از همکاران و دانش آموزان مجموعه آموزش و پرورش ناحیه ۲ در این پویش مشارکت داشتند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهواز در پایان از همکاری های مدیر کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان، مجمع خیرین استان و مشارکت های مردمی این اداره کل و همچنین مشارکت های خیرین کشوری، استانی و شهرستانی در راستای جذب مشارکت و همکاری در تکمیل پروژه های نیمه تمام این ناحیه تشکر کرد.

به اشتراک بگذارید :