21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۴۵:۵۸
کد مطلب:  1637608
مدیر آموزش وپرورش الوار گرمسیری در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور؛
تبیین راهکارها و شناخت چالش های نظام آموزشی در اجلاس روسا

مدیر آموزش وپرورش الوار گرمسیری گفت: برگزاری اجلاس روسا فرصت مغتنمی برای تبیین راهکارها و شناخت چالش ها در نظام تعلیم و تربیت است.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، شکراله زکی پور  روز چهار شنبه 6 مردادماه 1400 در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور گفت: اجلاس روسای آموزش و پرورش یک گردهمایی در حوزه مدیریت مناطق و هدف آن هم افزایی مدیریتی و کسب دانش جدید در تعلیم و تربیت است و تحول هم خلق روشهای نوین و استقرار نظام آموزشی جدید متناسب با تغییرات و زیرساختهای جدید است . 

  وی توضیح داد: این جلسات می تواند براساس محور های تعریف شده و در بازده زمانی کوتاه مدت یک ساله و بلند مدت مقاطع تحصیلی در فرایند شناخت راهکارها و چالش های برنامه ریزی نماید . 

  زکی پور در ادامه افزود: در پایان اجلاس باید محورهای سال منتهی به اجلاس بررسی و نکته نظرات اساسی برای رفع مشکلات توسط کارگروه ها بیان و در دستور کار قرارگیرن و برای سال آینده چالش ها و راهکارها توسط روسا جمع آوری و به دبیرخانه استانی ارسال و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و در قالب کار گروهها مورد بررسی قرار گیرند.
 

به اشتراک بگذارید :