21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۵۳:۲۰
کد مطلب:  1637640
مدیر آموزش و پرورش شهرستان آغاجاری در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور؛
آموزش حضوری دانش آموزان محروم از آموزش مجازی در آغاجری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آغاجاری گفت؛ در آموزش و پرورش آغاجری دانش آموزان محروم از آموزش مجازی شناسایی شده و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تحت آموزش حضوری قرار گرفتند.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، علی جماشیانی روز سه شنبه 5 مردادماه 1400 گفت: اقدامات و ابتکارات مجموعه تعلیم و تربیت شهرستان آغاجاری در دوران زیست بوم کرونا اثر گذار بوده است. در آموزش و پرورش آغاجری دانش آموزان محروم از آموزش مجازی شناسایی شده و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تحت آموزش حضوری قرار  گرفتند. 


وی توضیح داد؛ باتوجه به محدودیت های گسترده ای که کرونا در سرتاسر جهان ایجاد کرده و فعالیت های آموزشی به صورت حضوری را دچار اختلال کرده است، مجموعه تعلیم و تربیت شهرستان با شناسایی مدارس و دانش آموزان محروم شهرستان و عدم دسترسی آنها به محتوای آموزشی، آموزگاران این شهرستان با یک عمل جهادی و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی به آموزش حضوری پرداختند.

جماشیانی پور در ادامه خاطرنشان کرد؛ برای رفع موانع آموزشی که این بیماری ایجاد کرده بود، مجموعه این اداره با شناسایی دانش آموزان بی بضاعت و اهدای گوشی از طرف خیرین مردمی و فرهنگی و خرید بسته های اینترنتی برای دانش آموزان و تحویل بسته های آموزشی با مراجعه به درب منزل آنها روند آموزشی را متوقف نکردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آغاجاری در پایان گفت؛ کادر آموزشی و اداری آموزش و پرورش کل کشور در طی این دوسالی که کرونا مردم دنیا را زمین گیر کرد، با تلاش این بزرگواران فرآیند آموزش متوقف نشده کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
 

به اشتراک بگذارید :