21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۵۶:۱۰
کد مطلب:  1637648
مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش؛
کسب رتبه برتر استانی در بسته ی سیاست ها و برنامه های مقطع ابتدایی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز گفت: سند تحول بنیادین نقشه راه آموزش و پرورش است که توسط صاحب نظران با مشارکت متخصصان عرصه تعلیم و تربیت تدوین و تصویب شده است.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، یاسین معتوکی روز چهار شنبه 6 مرداد ماه 1400 بیان کرد: تقویت نهاد مدرسه، بهبود مدیریت در آموزش و پرورش، ارتقای جایگاه معلم، برقراری عدالت آموزشی در جهت توسعه فرصت های کیفی آموزشی از اهداف سند تحول بنیادین است. 


وی افزود: تامین و بسط عدالت در برخورداری از فرصت های تعلیم و تربیت با کیفیت مناسب با توجه به تفاوت ها تنوع بخشی به محیط های یادگیری در فرآیند تعلیم و تربیت از اهداف عملیاتی سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است.
 

معتوکی در ادامه با اشاره به  ارتباط فعالیتها با ساحتهای تربیت و اهداف دوره تحصیلی در بسته ی سیاست ها و برنامه های مقطع ابتدایی، توضیح داد: براساس تدوین برنامه تدبیر مدارس و هماهنگی کامل بین بسته سند تحول و دستورالعمل برنامه تدبیر، آموزش ابتدایی توانست رتبه برتر استانی را در بسته ی سیاست ها و برنامه های مقطع ابتدایی (برنامه سالانه سند تحول بنیادین) کسب کند. 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز در پایان، گفت: بسته مقطع ابتدایی دوره اول و دوم به عنوان بسته برتراستان انتخاب و نسخه چاپی آن توسط اداره کل و دبیرخانه سنداستان  به دبیرخانه ستاد (وزارت ) ارسال شد.

به اشتراک بگذارید :