21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۳:۰۱:۰۶
کد مطلب:  1637658
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور ؛
اجلاس روسای آموزش و پرورش نشستی کاربردی در راستای برنامه‌های عملیاتی حوزه تعلیم و تربیت

مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: اجلاس روسای آموزش و پرورش مهمترین نشست کاربردی جهت برنامه‌های عملیاتی حوزه تعلیم و تربیت است.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان،  قاسم سعدی مجد روز چهارشنبه 6 مردادماه 1400 گفت: دست اندرکاران اصلی و مجریان برنامه های حوزه تعلیم و تربیت که خود مدیران آموزش و پرورش می باشند، در این اجلاس با هم اندیشی تخصصی واقعی می توانند در روند اجرای برنامه‌های تحولی حوزه تعلیم و تربیت به نحو شایسته تصمیم‌گیری کنند.

وی با اشاره به دستاوردهای مهم این اجلاس تصریح کرد: در این اجلاس مدیران آموزش و پرورش به عنوان متولیان حوزه تعلیم و تربیت مناطق خود به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات چالش ها و فرصت های آموزش و پرورش می پردازند.


سعدی مجدد ادامه داد: با بررسی پیشرفت ها و چشم انداز های پیش رو می توان موجبات برنامه ریزی های صحیح و دقیق تر، جهت پیشبرد اهداف آموزشی و تربیتی را پیش گرفت.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در پایان با اشاره به اجلاس به عنوان بزرگترین اجتماع فرهنگیان و مدیران آموزش و پرورش کشور گفت: از طریق برگزاری این اجتماعات خیلی از زاویه های تاریک و دیده نشده و یا کمتر اهمیت داده شده مورد نقد و بررسی قرار می گیرند که جهت چاره اندیشی و برون رفت از آنها می توان تصمیمات لازم را گرفت.


 

به اشتراک بگذارید :