0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۳:۵۶:۳۵
کد مطلب:  1637800
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش؛
مشارکت 24 هزار خیر مدرسه ساز ناحیه 4 اهواز در طرح آجر به آجر / بیشترین آمار جذب مشارکت خیرین استان در ناحیه 4 اهواز

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز گفت: در راستای ترویج فرهنگ خیرین و جذب مشارکت آنان ، همزمان با سراسر کشور و استان، طرح ملی آجر به آجر در مجموعه آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز با مشارکت 24 هزار و 700 خیرمدرسه ساز اجرا شد.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، یاسین معتوکی روز چهارشنبه 6 مرداد ماه 1400 گفت: سرمایه گذاری در راه علم و دانش با ساختن یا بازسازی مدارس نقش مهمی در توسعه و تعالی دارد. 

وی افزود: طرح ملی آجربه آجر طرح تحولی گسترش فرهنگ مدرسه سازی و حرکت خیر خواهانه است.
 
معتوکی در ادامه بیان کرد: در راستای اشاعه فرهنگ مدرسه سازی بین آحاد مردم و با عنایت به عدم امکان برگزاری جشنواره متمرکز خیرین مدرسه ساز طرح ملی آجر به آجر با رویکرد جمع سپاری و مشارکت گروهی در امر مدرسه سازی و بنابر اعلام دبیرخانه مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان، مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز ، بیشترین آمار جذب مشارکت در این طرح ملی را با تعداد ۲۴هزار و ۷۰۰ آجر کسب کرد.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز در پایان گفت: در راستای ترویج امر خداپسندانه خیرین ، این طرح در کلیه مدارس سطح ناحیه اعم از مدارس خاص و غیردولتی ودولتی و هیئت امنایی در سطح شهر و روستا به اجرا درآمد.
 

به اشتراک بگذارید :