0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۴:۱۰:۱۸
کد مطلب:  1637850
مدیر آموزش وپرورش عشایر خوزستان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور؛
آغاز فرآیند احداث 40 پروژه آموزشی در آموزش و پرورش عشایر

مدیر آموزش وپرورش عشایر خوزستان از آغاز فرآیند احداث 40 پروژه آموزشی در آموزش و پرورش عشایر و جایگزینی آنها به جای مدارس سنگی خبر داد.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، رضا فرامرزی روز چهارشنبه 6 مردادماه 1400 در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور گفت:  در بحث فضای آموزشی با وجود شرایط سخت اقتصادی در این دوره خوشبختانه با نگاه مثبت مسئولین محترم وزارتی و مسئولین استانی و همتی که خیرین عزیز کار احداث ۴۰ پروژه یک کلاسه و دو کلاسه به جای مدارس سنگی و خطرآفرین در مناطق مختلف عشایری استان آغاز شده و در حال تکمیل هستند. 

وی گفت: همچنین بیش از ۵۰ کانکس به عنوان کلاس درس جایگزین فضاهای چادری و کلاس‌های خطرآفرین شدند که یک تحول بسیار خوب در خصوص تأمین فضاهای امن برای دانش‌آموزان بوده است،از نظر نیروی انسانی آغاز روند تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس عشایری که تعداد قابل توجهی هم هستند و در حدود ۵۰۰ نفر می باشند و برگزاری دوره‌های آموزشی جهت آنها اقدام بسیار مثبتی در کیفیت بخشی به بخش عظیمی  از نیروی انسانی ما بوده است. 


فرامرزی یادآور شد: همچنین برگزاری کارگاه های آموزش مجازی برای معلمان، مدیران  وراهبران  در طول سال تحصیلی گذشته از جمله اقدامات آموزش و پرورش عشایر بوده است. 
 

به اشتراک بگذارید :