21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۴:۱۸:۴۳
کد مطلب:  1637864
مدیر آموزش و پرورش بندرامام خمینی (ره) در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور؛
استفاده از ظرفیت نیروهای حق التدریس برای رفع معضل کمبود معلم

مدیر آموزش و پرورش بندرامام خمینی (ره) گفت: از ظرفیت نیروهای حق التدریس برای رفع معضل کمبود معلم در این شهرستان استفاده شد.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهرداد ابوعلی روز چهارشنبه 6 مردادماه 1400 در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور گفت: با توجه به شرایط خاص  آموزشی در دوسال اخیر، جهت کیفیت بخشی موثر و توسعه ی فضاهای آموزشی؛ دو فضای آموزشی  دو نوبته در مقطع ابتدایی افتتاح و پروژه ی  ناتمام یکی از دبیرستان های منطقه نیز تکمیل و آماده ی بهره داری شد.
وی اظهار کرد: با توجه به کمبود نیروی انسانی در منطقه سعی شد با استفاده از ظرفیت  نیروهای حق التدریس و به کارگیری نیروهای بازنشسته مطابق دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش این معزل برطرف شد.
ابوعلی در ادامه خاطر نشان کرد: در راستای  کیفیت بخشی به مقوله ی آموزش کارگاهها و دوره های آموزشی مختلف برای نیروهای حق التدریس و با سابقه جهت ارتقا و توانمند سازی آنها برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش در پایان گفت: همچنین باتوجه به مجازی بودن آموزش و شرایط خاص کرونایی ؛با برنامه ریزی و طراحی فرم های خاصی جهت نظارت مستمر بر عملکرد معلمات منطقه تهیه و اجرا شد.
 

به اشتراک بگذارید :