21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۴:۲۵:۱۵
کد مطلب:  1637876
مدیرآموزش و پرورش شهرستان رامهرمز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور؛
موفقیت آموزش و پرورش رامهرمز در جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز و بسته تحولی آجر به آجر شهرستان رامهرمز

مدیر آموزش و پرورش رامهرمز گفت: پنج مدرسه 2 الی 6 کلاسه را خیرین تعهد و اقدام به ساخت کردند ، در بسته تحولی طرح آجر به آجرفقط از ظرفیت همکاران فرهنگی استفاده ودر طرح مذکور رتبه برتر کسب شد، آموزش ابتدایی رامهرمز در طرح‌‌های ویژه‌ی این مقطع موفق عمل نموده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سید عزیزاله موسوی روز چهارشنبه مردادماه 1400 در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور گفت: در بحث جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز در طی دوسال اخیر پنج  مدرسه 2 الی 6 کلاسه را خیرین محترم تعهد و اقدام به ساخت مدرسه نمودند .
وی در مورد  بسته تحولی طرح آجر به آجرافزود : فقط از ظرفیت همکاران فرهنگیان استفاده شد و  خوشبختانه با همت فرهنگیان شهرستان رامهرمز در طرح مذکور جزء شهرستانهایی بود که رتبه برتر را کسب کرد.

سید عزیزاله موسوی دررابطه با بسته کوچ  و آجر به آجر گفت :در شهرستان رامهرمز بسته کوچ  و آجر به آجر را  براساس سند تحول بنیادین بهتروموفق تر  اجرا شد.

وی خاط نشان کرد : علت موفقیت پویش آجر به آجر علاوه بر  همکاری مستمر همکاران اداری و مدیران مدارس   تاکید و نظارت وپیگیری مستمر اینجانب بود که در همه جلسات با  توجه به مهم بودن طرح با حساسیت زیادی پیگیری می شد.

به اشتراک بگذارید :