18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۵:۱۶:۱۵
کد مطلب:  1637948
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر:
۲۷ هزار معلم بازنشسته و شاغل، علیه کرونا واکسینه می‌شوند

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر گفت: در روز عید غدیر واکسیناسیون نزدیک به ۲۷ هزار معلم پیشکسوت و شاغل در استان بوشهر آغاز می‌شود.

به‌گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، علیمراد کرمی در در حاشیه اجلاس ملی مدیران و روسای آموزش و پرورش و در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر اظهار کرد: آموزش‌وپرورش برای هر گزینه‌ای برای سال تحصیلی جدید آماده است؛ هم برای آموزش حضوری و هم برای آموزش مجازی برنامه‌ریزی شده و آمادگی اجرای آن را داریم.

وی با بیان این‌که تابع تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا هستیم، افزود: اگر قرار به آموزش حضوری باشد باید معلمان واکسینه شوند.

کرمی ادامه داد: بر همین اساس و در روز پنجشنبه که روز عید غدیر است، همزمان با سراسر کشور، واکسیناسیون ۱۵هزار تن از کارکنان شاغل و نزدیک به ۱۲هزار نفر از فرهنگیان پیشکسوت شروع می‌شود.

مدیرکل آموزش‌وپروش استان  بوشهر افزود: سی و پنجمین اجلاس ملی مدیران و روسای آموزش و پرورش با شعار بهره‌ی برابر آموزشی، افزایش کیفیت یادگیری و تعلیم و تربیت تمام‌ساعتی مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شده است.

 وی خاطرنشان کرد: در این اجلاس نحوه برگزاری آموزش‌ها برای شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، پایش سنجش و ارزشیابی تحصیلی، کیفیت ارزشیابی تحصیلی و وضعیت نیروی انسانی برای شروع سال تحصیلی جدید رایزنی و گفتگو می‌شود.

به اشتراک بگذارید :