8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۷:۰۶:۴۵
کد مطلب:  1638244
آغاز واکسیناسیون فرهنگیان جهرم همزمان با عید سعید غدیر

درجلسه هماهنگی طرح واکسیناسیون فرهنگیان جهرم، آخرین تدابیر لازم میان مسئولین آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی جهرم مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش جهرم، محمد امین احقاقی، معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش، سید مجید ارجمندی معاون درمان علوم پزشکی و جمعی از کارشناسان مربوطه طی جلسه ای مشترک اقدامات لازم در زمینه واکسیناسیون فرهنگیان جهرم را مورد بررسی قرار دادند .
احقاقی گفت: در شهرستان جهرم نزدیک به ۳۵۰۰ معلم شاغل و بازنشسته در مدارس دولتی و قریب به ۱۲۰۰ نفر نیروی درمدارس غیردولتی مشغول به کار هستند که در این طرح مشمول دریافت واکسن خواهند شد.


وی ادامه داد: به منظور ارج نهادن به معلمین بزرگوار طی بازدیدی که از سالن‌های مدارس جهرم انجام شد، سالن مدرسه متوسطه دوم پسرانه حاج نیک ذات برای واکسیناسیون فرهنگیان در نظر گرفته شده و مورد تأیید قرار گرفت که معلمان به ترتیب مقطع برای حضور در محل دعوت خواهند شد.


ارجمندی معاون درمان علوم پزشکی با اشاره به متغییر بودن ظرفیت تزریق واکسن در روز گفت: برای معلمان دو واکسن سینوفارم و برکت در نظر گرفته شده است که لازم است فرهنگیان پیش از حضور در محل واکسیناسیون با پزشک متخصص، پزشک خانواده و یا متخصص عفونی در خصوص مجوز دریافت واکسن مشورت کنند.

همچنین قابل ذکر است ساعت فعالیت مرکز واکسیناسیون فرهنگیان هر روز از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ و در نوبت عصر ۱۷ الی ۲۰ خواهد بود.
شایان توجه است نوبت حضور فرهنگیان به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و معلمینی که در زمان مشخص شده برای تزریق واکسن حضور پیدا نکنند باید منتظر اعلام بعدی باشند.
با توجه به برنامه زمان بندی شده دوز اول واکسن از روز پنج شنبه هفتم مردادماه ، مصادف با عید سعید غدیر خم و دوز دوم در هفته دوم شهریورماه انجام خواهد شد.
مرکز واکسیناسیون فرهنگیان جهرم سالن تجهیز شده دبیرستان نیک ذات واقع در کوچه ۱۲ معلم جنب میدان معلم خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :