14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۸:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1638376
مدیر آموزش و پرورش دزفول در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور؛
بهره گیری از خرد جمعی مهمترین راه برون رفت از چالش های آموزشی و پرورشی است

مدیر آموزش و پرورش دزفول با مهم شمردن اجلاس روسای آموزش و پروش، مهمترین راه برون رفت از چالش های آموزشی و پرورشی را بهره گیری از ظرفیت نخبگان و خرد جمعی دانست.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، رضا محمدی خباز روز چهارشنبه 6 مردادماه 1400 در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور در گفت و گو با روابط عمومی اظهار کرد: با گستردگی جامعه و تغییر روند آموزش پذیری در بین فرزندان، آموزش و پرورش نیز باید با بروز رسانی سخت افزاری و نرم افزاری همپای جامعه پیش رود. 

 وی با اشاره به برگزاری اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور گفت: بهره گیری از خرد جمعی و همچنین ظرفیت عظیم نخبگان فرهنگی در کشور مهمترین راه تقویت فرصت ها و برطرف کردن چالش های پیش روی آموزش و پرورش است. 

محمدی خباز به روز رسانی روش های آموزشی را یکی از مهمترین عوامل بهبود فرایند یاددهی و یاد گیری عنوان کرد و گفت: آشنایی فرهنگیان با جدیدترین متدهای علمی و بررسی مقالات به روز آموزشی و همچنین رتبه بندی علمی معلمان می تواند بر کیفیت فرایند آموزشی و پرورشی بیافزاید. 


مدیر آموزش و پرورش دزفول در پایان گفت: یکی از مشکلات عدیده در دستگاه تعلیم و تربیت کمبود شدید نیروی انسانی است که در این اجلاس می توان با بررسی راهکارهای ممکن مثل تقویت دانشگاه های فرهنگیان و بهره گیری از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها این مشکل را تا حدودی مرتفع ساخت.

به اشتراک بگذارید :