8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۲:۰۰:۴۹
کد مطلب:  1638754
برگزاری جشن عید سعید غدیر در ناحیه سه
عید آمد و عید آمد، وان بخت سعید آمد

این برنامه به همت معاونت پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه سه تهیه و اجرا شد که مورد استقبال مهمانان نیز قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز، با حضور دکتر محمد کماندار مدیر آموزش و پرورش این ناحیه، جمعی از همکاران فرهنگی و کارکنان اداری، مراسم جشنی به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار شد.

                   در این مراسم ابتدا دکتر کماندار پیرامون سجایای اخلاقی پیامبر اکرم(ص) و امیرالمومنین علی(ع) مطالبی را بیان کرد. وی همچنین از تمامی همکارانی که طی سه سال گذشته، با ایثار و از خود گذشتگی و با وجود شرایط سخت کرونایی حاکم بر سلامت مردم، موجبات سربلندی و موفقیت ناحیه سه را فراهم نمودند، صمیمانه قدردانی و تشکر کرد.

                  در ادامه چند تن از دانش آموزان به اجرای برنامه های مفرح پرداخته و جمع حاضر را به شوق آوردند. پس از برگزاری مسابقه حضوری و اهداء هدایایی به حاضرین، نفرات برتر مسابقه پیامکی که از سوی معاونت پرورشی و تربیت بدنی برگزار شذه بود، معرفی و هدایای خود را دریافت کردند.

                  این برنامه به همت معاونت پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه سه تهیه و اجرا شد که مورد استقبال مهمانان نیز قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :