18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ ۲۰:۳۴:۳۳
کد مطلب:  1639414
معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور عنوان کرد:
هماهنگی اثر بخش در جذب خیرین در خوزستان / استقبال خیرین خوزستانی از طرح آجر به آجر

معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در آیین افتتاح و بهره برداری از دبیرستان ۱۲ کلاسه حاج محمد احتیاطی گفت: هماهنگی خوبی بین ادارات کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس و مجمع خیرین در استان خوزستان وجود دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، فاطمه مهاجرانی بعد از ظهر امروز جمعه ۸ مرداد ماه ۱۴۰۰ در آیین افتتاح و بهره برداری از دبیرستان ۱۲ کلاسه حاج محمد احتیاطی در ناحیه ۲ اهواز ، گفت: هیچ جامعه ای توسعه پیدا نمی کند مگر اینکه توجه به آموزش و پرورش در آن جامعه افزایش پیدا کند‌.

وی با بیان اینکه تلاش خیرین تلاشی گسترده و شایسته توجه است اظهار کرد: خداوند بهترین و والاترین شاهد بر اعمال خیرین به ویژه خیرین مدرسه ساز است.

معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور افزود: هماهنگی خوبی بین ادارات کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس و مجمع خیرین در استان خوزستان وجود دارد.

مهاجرانی با عنوان اینکه مدرسه سازنده ی انسان است ، گفت : خوزستان استانی عزیز، دوست داشتنی برای تمام ملت ایران است که مردمی خونگرم و مومن و نجیب دارد  و باید همه در راستای کمک به این استان به میدان بیایند‌.

به اشتراک بگذارید :