21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۰:۰۲:۱۵
کد مطلب:  1640500
برگزاری آزمون پایه دهم مدارس نمونه دولتی در 15 مرداد / اعلام نتایج آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی دانش‌آموزی

وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه های جداگانه ای از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی و اعلام نتایج مرحله دوم المپیادهای علمی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ در اطلاعیه ای از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد با هماهنگی انجام شده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانش آموزانی که در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه دبیرستان ها و هنرستان های فنی و حرفه ای ثبت نام کرده اند، می توانند مطابق دستورالعمل برگزاری آزمون ورودی که قبلا به تمامی مدارس کشور ابلاغ شده است، با رعایت پروتکل های بهداشتی، در ساعت 9 صبح روز جمعه 15 مردادماه 1400 در این آزمون شرکت کنند.

داوطلبان باید، به ۱۰۰ سئوال آزمون در مدت ۱۲۰ دقیقه پاسخ دهند. سئوالات آزمون از کتاب های درسی آموزش قرآن و پیام های آسمان، فارسی، عربی، مطالعات اجتماعی (جغرافیا، تاریخ، مدنی)، زبان انگلیسی، علوم تجربی و ریاضی پایه نهم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ می باشد.

شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص ضوابط شرکت در آزمون ورودی، کارت ورود به جلسه و نشانی محل آزمون می بایست به صفحه اصلی سایت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان مراجعه کنند. (اینجا کلیک کنید)
 

اعلام نتایج آزمون «مرحله دوم المپیادهای علمی دانش‌آموزی» کشور

وزارت آموزش و پرورش همچنین در اطلاعیه دیگری از اعلام نتایج آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور خبر داد. نتایج این آزمون در سامانه https://oly.medu.ir  بارگذاری شده و دانش آموزان شرکت کننده می توانند با کدملی و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام از آن استفاده کرده اند، از نتایج مطلع شوند.

به اشتراک بگذارید :