0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۱۲:۳۸:۴۹
کد مطلب:  1643808
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان خبر داد؛
تزریق واکسن به دو هزار و ۷۰۰ نفر از فرهنگیان استان سمنان طی 2 روز

تا عصر دیروز (یک شنبه 10 مردادماه) 2 هزار و 700 نفر از فرهنگیان استان، واکسن کرونا دریافت کرده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ محمد دستورانی با اعلام این خبر افزود: انجام مرحله اول واکسیناسیون فرهنگیان استان تا نیمه مرداد به اتمام خواهد رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان که شب گذشته در استودیو خبر 20 سیمای مرکز سمنان حضور داشت، گفت: تزریق واکسن در 10 پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ویژه فرهنگیان و با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود انجام می شود و برای واکسیناسیون کامل فرهنگیان استان به 10 هزار دوز واکسن نیاز است.

وی همچنین با اشاره به این نکته که مرحله اول تزریق واکسن فرهنگیان تا 15 مرداد به پایان می رسد، خاطر نشان کرد: همه افراد تحت پوشش مجموعه آموزش و پرورش در سطح استان، شهرستان ها و شهرها، واکسن کرونا را دریافت خواهند کرد و اولویت تزریق با آموزگاران دوره ابتدایی، دبیران دوره اول و دوم متوسطه و کادر اداری اجرایی این مدارس و سپس پرسنل و کارکنان ادارات آموزش و پرورش می باشد.

دستورانی با بیان اینکه واکسیناسیون فرهنگیان با هدف بازگشایی مدارس از مهر 1400 انجام می شود، گفت: تزریق واکسن به صورت مدرسه ای انجام می شود و یک روز قبل از تزریق با فرهنگیان تماس گرفته می شود تا به مراکز معین شده در هر شهر مراجعه کنند.
 

گزارش تصویری خبرگزاری صدا و سیما را اینجا ببیند.

به اشتراک بگذارید :