0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۱۲:۴۰:۴۱
کد مطلب:  1643812
در کمیته بهداشت، تغذیه و ایمنی آموزش و پرورشش استان مرکزی مطرح شد:
بررسی فرآیند اجرای واکسیناسیون سراسری معلمان استان در برابر ویروس کرونا

کمیته بهداشت، تغذیه و ایمنی آموزش و پرورشش استان مرکزی به منظور بررسی فرآیند اجرای واکسیناسیون سراسری معلمان استان در برابر ویروس کرونا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش  پرورش استان مرکزی، مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در این جلسه با اشاره به اهداف برنامه و ضرورت واکسیناسیون فرهنگیان گفت: در طرح واکسیناسیون معلمان در برابر ویروس کرونا در استان مرکزی، بالغ بر 17 هزار همکار فرهنگی در استان مرکزی واکسینه خواهند شد.

"بهرام حسین آبادی"گفت مطابق با برنامه ریزی های بعمل آمده، در سطح استان 15 پایگاه اختصاصی جهت واکسیناسیون همکاران استان در نظر گرفته است که افراد بر اساس سابقه خدمت نوبت دهی شده و در زمان مقرر به این پایگاه ها مراجعه می نمایند.

وی  تاکید کرد: در تأمین تجهیزات لازم و مورد نیاز پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون و دیگر ملزومات ... سعی شده است به نحوی عمل شود که شأن و منزلت همکاران فرهنگیان حفظ شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی با تأکید بر لزوم رعایت همه جانبه پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی در زمان واکسیناسیون، اظهار امیدواری کرد با اجرای موفق طرح واکسیناسیون فرهنگیان در استان شاهد کاهش موارد ابتلا در بین همکاران و نیز آغاز سال تحصیلی به صورت حضوری در ابتدای مهرماه باشیم

گفتنی است در این جلسه معاونین فنی مرکز بهداشت استان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان، رئیس مرکز بهداشت شهرستان اراک و مدیر گروه بیماریهای واگیر مرکز بهداشت استان به بیان نکات فنی و الزامات اجرای طرح واکسیناسیون سراسری فرهنگیان استان در برابر ویروس کرونا پرداختند.

به اشتراک بگذارید :