21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۱۳:۲۷:۳۱
کد مطلب:  1643976
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:
استان سمنان! سپاسگزارم

قدرشناسی معاون وزیر آموزش و پرورش از برگزاری و میزبانی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در سمنان؛

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ علیرضا کاظمی، روز گذشته طی نامه ای از برگزاری و میزبانی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش پژوهشی در دارالمرحمه سمنان قدرشناسی کرد.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در بخشی از پیام خود خطاب به محمد دستورانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان آورده است: «برگزاری باشکوه و اثربخش سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان برگزیده سراسر کشور (بخش پژوهشی) و استفاده از همه ظرفیت ها برای ارتقاء کمی و کیفی و توسعه و تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآن، عترت و نماز در کشور، مایه مباهات و سربلندی جامعه قرآنی، آموزش و پرورش، به ویژه معاونت پرورشی و فرهنگی گردید. لذا بر خود فرض می دانم از جناب عالی و کلیه همکاران ارجمندتان که با همدلی و همکاری نسبت به برگزاری شایسته این رویداد بزرگ قرآنی اهتمام لازم را معمول داشته اید، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم».

گفتنی است: مرحله نهایی سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش پژوهشی از دوم تا نهم مرداد ماه جاری به میزبانی استان سمنان برگزار شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :