19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۱۵:۱۶:۵۳
کد مطلب:  1644074
سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور:
سیاست جهانی بر لزوم برنامه ریزی و به کارگیری تمام امکانات کشورها برای بازگشائی مدارس در سال تحصیلی جدید است

شورای معاونین مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور با حضور میترا تیموری، سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور و مدیران مدارس تطبیقی و بین الملل در تاریخ 11 مردادماه 1400 برگزار گردید.

سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در این جلسه ضمن خیر مقدم خدمت مدیران مدارس تطبیقی و بین الملل بر لزوم تشکیل جلسات منظم با مدیران این مدارس جهت بررسی و تبادل آراء برای حل هرچه سریع تر مسائل این مدارس تأکید کرد.

میترا تیموری در ادامه همچنین بر لزوم ثبت نام در این مدارس مطابق با شیوه نامه ثبت نام مدارس تطبیقی و بین الملل تأکید کرد و از مدیران خواست از ثبت نام در خارج از ضوابط درج شده در شیوه نامه ثبت نام و مقررات موجود به شدت خودداری کنند.

 وی در ادامه همچنین به تشریح سیاست جهانی در خصوص بازگشائی مدارس پرداخت و اظهار داشت: تمام سازمان های بین المللی بر لزوم برنامه ریزی و به کارگیری امکانات کشورها  برای بازگشائی مدارس در سال تحصیلی جدید اتفاق نظر دارند که در کشور ما نیز با توجه به شروع واکسیناسیون معلمان سیاست آموزش و پرورش بر بازگشائی مدارس است که البته بخشنامه مربوطه مطابق با نظر ستاد ملی کرونا به مدارس ابلاغ خواهد شد بنابراین لازم است مدیران مدارس را برای بازگشایی آماده نموده و برنامه ریزی خود را مبتنی بر آن انجام دهند.

در ادامه معاونین و مدیران مدارس نیز به تشریح مسائل و مشکلات خود در مدارس در خصوص نحوه دریافت شهریه، شیوه نامه ثبت نام و همچنین شیوه تأمین نیروی انسانی خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :