0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۱۱:۲۸:۵۰
کد مطلب:  1644958
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی:
787 فرهنگی استان مرکزی در یک روز واکسن مقابله با کرونا دریافت کردند

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: 787 فرهنگی استان مرکزی در یک روز واکسن مقابله با کرونا دریافت کردند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «بهرام حسین آبادی» با اعلام این خبر افزود: یک روز پس از آغاز رسمی فرآیند واکسیناسیون سراسری معلمان در استان مرکزی، در روز نخست، 787 فرهنگی استان در شهرستان های آشتیان، تفرش، فراهان و ناحیه یک اراک دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.

وی ادامه داد: فرآیند واکسناسیون در دیگر شهرستان های استان از امروز آغاز خواهد و طی روزهای آینده شاهد افزایش آمار تعداد افراد مراجعه کننده خواهیم بود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار داشت: با آغاز به کار پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون  فرهنگیان در شهر اراک، پیش بینی می شود روزانه حدود 2 هزار از همکاران در اراک در برابر ویروس کرونا واکسینه شوند.

حسین آبادی یادآور شد: طبق برنامه ریزی های بعمل آمده در فاز نخست این طرح کلیه کارکنان رسمی و پیمانی استان تا 25 مردادماه دوز اول واکسن کرونا را دریافت خواهند کرد و پس از آن واکسیناسیون نیروهای خرید خدمات، کارکنان مدارس غیردولتی که اطلاعات آنها در سامانه مشارکتهای مردمی ثبت شده است و نیروهای خدماتی آغاز می شود.

وی تصریح کرد: طبق برنامه های وزارت آموزش و پرورش، می بایست تمامی همکاران فرهنگی در سطح کشور، تا نیمه شهریور ماه سال جاری در برنامه ویروس کرونا واکسینه شوند و هر دو دوز واکسن را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است ؛ در حال حاضر 15 پایگاه  تجمیعی و اختصاصی جهت واکسیناسیون فرهنگیان در نظر گرفته شده است و همکاران فرهنگی باید بر اساس سابقه خدمت  مطابق با برنامه های ابلاغی از سوی مناطق جهت دریافت سهمیه خود به پایگاه های مدنظر مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :