0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۱۲:۱۹:۲۸
کد مطلب:  1645018
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی :
تأیید بالغ بر 18 هزار فرم هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: از زمان آغاز فرآِیند هدایت تحصیلی دانش آموزان، 18 هزار و 708 فرم هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم جهت انتخاب رشته و ورود به پایه دهم تأیید شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، "معصومه انصاری" با اعلام این خبر افزود: از مجموع 19 هزار و 161 دانش آموز استان مرکزی در پایه نهم، فرم هدایت تحصیلی 18 هزار و 708 در موعد مقرر تأیید و دانش آموزان جهت انتخاب رشته در پایه دهم، راهنمایی و هدایت شدند.

وی اظهار داشت: فرم هدایت تحصیلی 453 دانش آموز با توجه به شرایط انتقالی، ترک تحصیلی و یا غیبت در آزمون  نوبت دوم پایه نهم صادر نشد که راهنمایی های لازم جهت نحوه انجام هدایت تحصیلی این افراد نیز از سوی همکاران در سطح مناطق انجام شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: برای انتخاب رشته هر دانش آموز ۱۰۰ نمره در فرم هدایت تحصیلی دانش آموزان در نظر گرفته شده که با توجه به نظر معلم، مشاور مدرسه و نظر دانش آموزان و اولیاء آن‌ها اعمال شده است.

انصاری یادآور شد: هدایت تحصیلی دانش آموزان امسال به صورت کامل در سطح مدارس دوره متوسطه اول توسط مشاورین مستقر در مدارس انجام  می شود.

 

به اشتراک بگذارید :