0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ ۱۷:۳۲:۳۱
کد مطلب:  1646456
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی:
بالغ بر ۲ هزار و ۷۰۰ فرهنگی استان مرکزی، تا ظهر روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه در برابر ویروس کووید ۱۹ واکسینه شدند

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد: بالغ بر ۲ هزار و ۷۰۰ فرهنگی استان مرکزی، تا ظهر روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه در برابر ویروس کووید ۱۹ واکسینه شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، "بهرام حسین آبادی" افزود: ۱۵ پایگاه تجمیعی واکسیناسیون فرهنگیان استان مرکزی، به صورت رسمی از تاریخ ۱۱ مردادماه شروع به فعالیت نمودند.

وی گفت: البته فرآیند تزریق واکسن در شهرستان های آشتیان، دلیجان، فراهان و تفرش از دهم مرداد با توجه به ظرفیت های موجود در این شهرستان ها آغاز شده بود‌.

حسین آبادی اظهار داشت: تا ظهر امروز؛ ۱۳ مردادماه ۲ هزار ۷۳۷ همکار فرهنگی دوز نخست واکسن مقابله با کرونا را در استان مرکزی دریافت کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: بنابر آمار ارسال شده از سوی وزارت متبوع به دانشگاه علوم پزشکی اراک بعنوان متولی امر واکسیناسیون، ۱۶ هزار ۴۳۸ نیروی رسمی و پیمانی در استان مرکزی باید واکسن مقابله با کرونا را دریافت کنند که تاکنون بالغ بر ۲۱ درصد این افراد دوز اول واکسن را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی ها واکسیناسیون فرهنگیان استان جهت دریافت دوز اول واکسن با توجه به آمار نیروی انسانی در هر شهرستان، حداکثر ۱۱ روز به طول می انجامد و پس از همکاران رسمی و پیمانی، نیروهای حق التدریس، سرباز معلمان، نیروهای خرید خدمات و کارکنان شاغل در مدارس غیردولتی این واکسن را دریافت خواهند کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی یادآور شد: مجموع کل این آمار ۱۹ هزار ۴۷۷ نفر خواهد بود که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده به صورت کامل تا نیمه شهریور هر دو دوز واکسن مقابله با کرونا را دریافت کنند.

به اشتراک بگذارید :