28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ ۱۵:۲۶:۱۴
کد مطلب:  1647120
سفر کاری سرپرست آموزش و پرورش لرستان به شهرستان سلسله

سید عیسی سهرابی با حضور در شهرستان سلسه ضمن بازدید از روند ساخت خانه معلم این شهر و نظارت بر نحوه برگزاری آزمون نمونه دولتی پایه هفتم و دهم، در سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت استان نیز شرکت نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، با حضور سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان جلسه کارگروه توسعه مدیریت استان با موضوع بازگشایی مدارس، ساماندهی نیروی انسانی و ظرفیت های بالقوه شهرستان سلسله برگزار شد. 

مدیرکل آموزش و پرورش در این جلسه بیان داشت: تحقق اهداف آموزش و پرورش بستگی به برخورداری از نیروی انسانی با کیفیت دارد که بر همین اساس ما باید برنامه‌ریزی دقیقی در این حوزه داشته باشیم.

سهرابی با تاکید بر اجرای برنامه های پروژه مهر، هدف پروژه مهر را برنامه ریزی، ایجاد هماهنگی و تمهید مقدمات برای آغاز سال تحصیلی جدید عنوان کرد و از مدیران شهرستان سلسه خواست ضمن تشکیل ستاد و کمیته های پنج گانه پروژه مهر، سازماندهی نیروی انسانی و فضا را با بهره گیری از ساز و کارهای کمیته های پروژه مهر پیگیری کنند.

وی در خصوص اهمیت و نقش تحصیلی برای دانش آموزان اظهار داشت: این فرایند به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا ضمن آشنایی با استعدادها، علایق، ‌توانایی‌ها و ویژگی‌های شخصیتی خویش، شاخه‌ها، رشته‌های تحصیلی و مشاغل مورد نیاز جامعه را بشناسند و براساس آن به صورت آگاهانه و آزادانه شاخه و رشته‌ تحصیلی مناسب خود را انتخاب کنند.

سرپرست آموزش و پرورش لرستان در ادامه سفر کاری خود ضمن بازدید از روند ساخت خانم معلم شهرستان سلسه بیان کرد: گردشگران زیادی از جمله فرهنگیان در فصل های مختلف سال به این شهرستان سفر می کنند از این رو تسریع در روند ساخت خانه معلم ضروری به نظر می رسد.
 

 

 

به اشتراک بگذارید :