0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ۱۳:۱۴:۳۷
کد مطلب:  1648496
با ابتکار معاونت آموزش ابتدایی لرستان
از پوستر کشوری جشنواره شوق مهارت 3 رونمایی شد

جشنواره شوق مهارت 3 با سه محور ، ادبی (خوانداری نوشتاری ) ، آثار هنری دانش آموزان و محور علمی (اولویت سواد دیجیتالی) برگزار می گردد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ،سر پرست آموزش و پرورش با اشاره اهمیت برگزاری جشواره گفت : جشنواره یا نمایشگاه ماهیت نمایشی دارند اگر صوری باشند به هدف مطلوب منتهی نخواهند شد اما اگر برای فرهنگ سازی انجام گیرد زمینه ارتقا فرهنگ مهارت آموزی برای دانش آموزان را فراهم می کند .

سید عیسی سهرابی افزود : سازمانها ایجاد شده اند تا کارها به درستی انجام گیرد باید توجه داشت اگر اقدامات ما مانند گذشته بوده و ابتکاری در آنها نباشد موفقیت چندانی ایجاد نمی کنند اگر اینگونه باشد باید در افکار و اعمال صورت گرفته تجدید نظر شود زیرا هدف گذاری از نظر کمی و کیفی باید مشخص شده  و بتواند زمینه رشد و ارتقا آموزشی را فراهم کند .

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان ضمن بیان گزارشی از برگزاری جشنواره شوق مهارت 3گفت : این جشنواره در سال گذشته با نام خلاقیت برگزار شد ، رویکرد جشنواره خلاقیت  مهارت آموزی دانش آموزان بود ، در جشنواره سال گذشته 2200 اثر از 29 استان  کشور به دبیرخانه معاونت اموزش ابتدایی استان لرستان ارسال شد .

 رقیه معتمدی در ادامه افزود : برای 2200 دانش آموزی که در جشنواره خلاقیت شرکت کرده بودند لوح تقدیر صادر شد همچنین پس از داوری آثار 50 اثر به عنوان آثار برترکشور شناسایی شد که از طرف دبیرخانه جوایز نفیسی برای آنها در نظر گرفته شده است .

تنظیم خبر / پارسایی

 

 

به اشتراک بگذارید :