0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ۱۲:۵۸:۲۶
کد مطلب:  1649782
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی خبر داد:
تسهیل شرایط واکسیناسیون فرهنگیان استان مرکزی/ تمام همکاران فرهنگی بدون در نظر گرفتن محل خدمت می توانند در اراک واکسینه شوند

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: به منظور تسهیل شرایط واکسیناسیون فرهنگیان استان مرکزی، تمامی همکاران فرهنگی می توانند بدون در نظر گرفتن محل خدمت در اراک واکسینه شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «مهدی دمنه» با اعلام این خبر افزود: فرآیند واکسیناسیون فرهنگیان استان مرکزی از هفته گذشته آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

وی اظهار داشت: تاکنون بالغ بر 8 هزار و 500 فرهنگی استان دوز اول واکسن مقابله با کرونا را دریافت کرده اند.

دمنه ادامه داد: با توجه به اینکه محل خدمت تعدادی از همکاران فرهنگی استان با محل زندگی این افراد متفاوت می باشد و یا در موعد مقرر موفق به دریافت سهمیه واکسن خود نشدند، طی برنامه ریزی انجام شده و با مساعدت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی، تمامی همکارانی که از مرحله نخست واکسیناسیون سراسری معلمان استان به هر دلیلی جا مانده اند، می توانند در پایگاه های در نظر گرفته شده در اراک واکسن دریافت کنند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: بدین منظور 2 پایگاه تجمیعی در اراک شامل سالن ورزشی یادگار امام واقع در کوی رضوی و سالن ورزشی شهید ثامنی شهرداری اراک در خیابان قائم مقام فراهانی، طی 2 روز پذیرای همکاران فرهنگی جهت دریافت دوز اول واکسن مقابله با کرونا هستند.

دمنه یادآور شد: همکارانی که از مرحله نخست واکسیناسیون جامانده اند، طی روزهای دوشنبه و سه شنبه، 18 و 19 مردادماه با مراجعه به پایگاه های ذکر شده، می توانند واکسن خود را تزریق نمایند.

وی تأکید کرد: ساعت پذیرش همکاران فرهنگی از ساعت 14/30 الی 18 می باشد و به همراه داشتن کارت شناسایی و کارت ملی توسط مراجعین الزامی است.

به اشتراک بگذارید :