0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۱۳:۲۲:۲۲
کد مطلب:  1651158
رئیس هیات ورزش دانش آموزی لرستان خبر داد؛
برگزاری کلاس مربیگری بومی محلی به صورت مجازی

صادق صیدی در این باره گفت: این دوره جهت دانش افزایی بیشتر معلمین تربیت بدنی و با همکاری هیات ورزش های بومی محلی اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، صیدی با بیان اینکه این دوره با حضور۵۶ نفر از مربیان درجه سه رشته ورزشی بومی و محلی برگزار شد افزود:در این دوره  می بایست از تمام موقعیت ها بهترین استفاده را برد که با هماهنگی معاونت تربیت بدنی و سلامت و اداره کل تربیت بدنی مصوب شد در شرایط کنونی کرونا، از فضای مجازی برنامه های این دوره را برگزار نماییم و از تجربیات همکاران در حوزه ورزش نهایت استفاده را نمود .


وی تصریح کرد: مدرس این دوره مریم آریانفر  و هم چنین بهمن بهاری مسئول انجمن بازی های بومی محلی آموزش و پرورش استان هماهنگ کننده این برنامه بودند که کمال تشکر و قدرانی را از این عزیزان داریم .

وی در پایان گفت : با توجه به درخواست و استقبال همکاران تربیت بدنی از این دوره اوایل شهریور ماه کلاس شطرنج هم به صورت مجازی تشکیل می گردد لذا همکارانی که مایل به شرکت در این دوره می باشند می توانند به واحد تربیت بدنی مناطق و شهرستان ها مراجعه و ثبت نام نمایند.

 

 

به اشتراک بگذارید :