0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۵:۱۸:۳۱
کد مطلب:  1653556
پیام معاون وزیر آموزش و پرورش به شرکت کنندگان در سومین جشنواره 《 شوق مهارت 》

معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در پیامی دانش آموزان سراسر کشور را به شرکت در جشنواره 《 شوق مهارت 》 آموزش و پرورش استان لرستان دعوت کرد .

رضوان حکیم زاده ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری جشنواره ابراز خرسندی کرد ؛ علی رغم  دشواری های موجود و چالش‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا ، همکاران در استان لرستان همت کردند و اجازه ندادند چراغ این جشنواره خاموش شود و این فعالیت ارزشمند را تداوم دادند . 

وی ادامه داد ؛ امیدوار هستیم از رهگذر فرصت خوبی که این جشنواره فراهم می‌کند ، یکی از اساسی ترین اهداف نظام تعلیم و تربیت در دوره ابتدایی که پرورش خلاقیت ها و دادن فرصت های متنوع برای یادگیری پایدار ، عمیق و همه جانبه ی دانش‌آموزان است فراهم شود که خوشبختانه دستاوردهای خوبی را در سال های گذشته شاهد بودیم .

معاون آموزش ابتدایی وزارت افزود ؛ امسال با توجه به اینکه موضوعات و محورهای این جشنواره توسعه پیدا کرده و با توجه به کسب تجارب خوب استان در سال‌های گذشته می‌توانیم امیدوار باشیم که ان‌شاءالله این جشنواره با کیفیت بسیار خوبی برگزار شود .

خانم حکیم زاده در پایان ، جشنواره ی شوق مهارت را فرصتی برای دانش آموزان عنوان کرد و گفت ؛ از همه خانواده های عزیز دعوت می کنم که برای دانش آموزان و فرزندان گرامی شان فرصت و انگیزه ای فراهم کنند تا در این شرایط خانه نشینی کرونا بتوانند با شرکت فعال در جشنواره و با یک کار خلاقانه و نوآورانه ، از جهت روحی نیز شرایط بهتری داشته باشند .


تنظیم خبر ؛ لک

به اشتراک بگذارید :