28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ ۰۰:۰۶:۲۳
کد مطلب:  1653670
مدیر دبیرستان تیزهوشان دخترانه خبر داد؛
موفقیت چشمگیر دانش آموزان در کنکور ۱۴۰۰

دانش آموزان مرکز فرزانگان دوره دوم ناحیه یک خرم آباد موفق به کسب ۲ رتبه دو رقمی و ۲۰ رتبه سه رقمی در کنکور سراسری ۱۴۰۰ شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد؛  غلامی نژاد مدیر دبیرستان تیزهوشان گفت:  دانش آموزان این دبیرستان در رشته های علوم انسانی ، علوم تجربی ، ریاضی فیزیک ، زبان خارجه و هنر موفق به کسب رتبه های سه رقمی و دو رقمی شدند.

مدیر مرکز فرزانگان دوره دوم ناحیه یک خرم آباد  با اشاره به اینکه کسب این موفقیت افتخاری بزرگ برای آموزش و پرورش استان لرستان محسوب می شود خاطر نشان کرد؛  مدرسه دخترانه تیز هوشان توانسته است رکورد کسب ۲۰ رتبه سه رقمی و ۲ رتبه دو رقمی در رشته های مختلف تحصیلی را از آن خود کند .
  همچنین مرکز فرزانگان دوره دوم ناحیه یک خرم آباد موفق به  کسب رتبه اول معدل نهایی در ناحیه یک نیز شده است.

 در پایان این مقام مسئول، ضمن قدردانی از رییس اداره استعدادهای درخشان استان بابت حمایتها و همکاری های ایشان با برنامه های علمی و پژوهشی مدرسه، کسب موفقیت دانش آموزان تیزهوشان را مرهون تلاش های شبانه روزی دانش آموزان سختکوش ؛  زحمات دلسوزانه دبیران مجرب و پرسنل فعال در  مرکز تیزهوشان و همچنین حمایت و پشتیبانی  مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد  دانست .

به اشتراک بگذارید :