0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ ۰۹:۳۳:۳۸
کد مطلب:  1654436
دانش آموزان ممتاز بهترین الگو برای سایرین هستند/تقدیر از رتبه های برتر کنکور سراسری در استان

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی در آیین تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور در استان مرکزی عنوان کرد: دانش آموزان ممتاز بهترین الگو برای سایرین هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «بهرام حسین آبادی» در مراسم تجلیل از دو دانش آموز اراکی که موفق به کسب رتبه های برتر کنکور شده اند، ضمن تبریک به این دانش آموزان گفت: خدا را شاکریم که شاهد موفقیت فرزندان سرزمین آفتاب هستیم و امیدواریم در سال های آینده بتوانیم دانش آموزان بیشتری را در رتبه های برتر داشته باشیم.

 مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: این دانش آموزان در کنار رتبه های برتر در زمینه اخلاق نیز جزء دانش آموزان برتر استان هستند که با اخلاق و رفتار و منش خوب خود الگویی برای سایر دانش آموزان هستند.

 وی با اشاره به اینکه این دانش آموزان خودباوری و اعتماد را سرلوحه کار خود قرار دادند، اضافه کرد: دانش آموزان اراکی برای رسیدن به موفقیت باید تلاش خود را بیشتر کنند.

حسین آبادی با اشاره به اینکه در شهرستانهای اراک، ساوه، خمین و شازند مراکز آموزشی استعدادهای درخشان فعال است افزود: هزار و یکصد دانش آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

در این مراسم از «محمد اسماعیلی» و «امیر مهدی میقانی» در کنکور گروه آزمایشی ریاضی فیزیک به ترتیب رتبه های سوم و پنجم کشور را به خود اختصاص دادند .

به اشتراک بگذارید :