0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ ۱۰:۴۷:۴۶
کد مطلب:  1654614
مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی:
بالغ بر 12 هزار فرهنگی استان مرکزی دُز اول واکسن مقابله با کرونا را دریافت کردند/ اختصاص پایگاه تجمیعی شهید ساکی در اراک برای تزریق واکسن جاماندگان طرح سراسری واکسیناسیون فرهنگیان

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی از تزریق نوبت اول واکسن مقابله با کرونا به بالغ بر 12 هزار فرهنگی این استان طی 10 روز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، "بهرام حسین آبادی" با اعلام این خبر افزود: طی 10 روز گذشته، 12 هزار و 430 نفر از فرهنگیان استان مرکزی، در طرح سراسری واکسیناسیون فرهنگیان کشور، در این استان دُز اول واکسن مقابله با کرونا را دریافت کردند.

وی اظهار داشت: 15 پایگاه تجمیعی در سطح استان برای واکسیناسیون همکاران فرهنگی در نظر گرفته شده بود که تا پایان روز دهم اجرای طرح سراسری واکسیناسیون معلمین در استان، 61/88 درصد همکاران در سطح استان دُز اول واکسن مقابله با کرونا را تزریق کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: با توجه به اتمام مهلت 10 روزه واکسیناسیون همکاران فرهنگی در استان، با هماهنگی به عمل آمده با دانشگاه علوم پزشکی، همکارانی که به هر دلیل موفق به تزریق نوبت اول واکسن نشده اند، می توانند به مدت 4 روز با مراجعه به  پایگاه تجمیعی سالن ورزشی شهید ساکی در اراک واکسن مورد نظر را دریافت کنند.

حسین آبادی ادامه داد: از امروز شنبه ۲۳ مرداد ماه لغایت روز سه شنبه ۲۶ مرداد،  از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ هر روز، همکاران جامانده از واکسیناسیون(شامل نیروهای رسمی و پیمانی،حق التدریس،دانشجو معلم ،سرباز معلم )با همراه داشتن کارت شناسایی فرهنگیان(پرسنلی) و کارت ملی  فقط به مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی ساکی واقع در انتهای خیابان دانشگاه پشت مرکز بهداشت استان (معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی -انتهای کوی گلستان خیابان علامه جعفری)مراجعه نمایند.

وی با تأکید بر عدم مراجعه همکاران فرهنگی به سایر مراکز واکسیناسیون،  افزود: فعلا مجوز واکسیناسیون نیروهای شاغل در مراکز آموزش آزاد و نیروهای پیش دبستانی صادر نشده است اما به محض  صدور مجوز اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی یادآور شد: با برنامه ریزی های انجام شده تمامی فرهنگیان استان تا نیمه شهریور باید هر دو دز واکسن مقابله با کرونا را دریافت کنند.

 

به اشتراک بگذارید :