21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ ۱۴:۲۰:۱۳
کد مطلب:  1654952
ممنوعیت تردد سراسری کرونایی از ظهر فردا؛ تعطیلی ۶ روزه

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: از فردا ساعت ۱۲ ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد و تا ۵ شهریور ادامه خواهد یافت. همچنین همه ادارات از دوشنبه (۲۵ مرداد) تا شنبه آتی تعطیل هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، علیرضا رئیسی در خصوص مصوبات جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور رئیس جمهور امروز برگزار شد، گفت: با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا علاوه بر تشدید و لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی، ممنوعیت تردد در همه جاده های کشور از ساعت 12 فردا اعمال می شود و تا 5 شهریور ادامه دارد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: تمام مجوزهای صادر شده برای تردد لغو شده است و علاوه بر آن، افرادی که در این زمینه تخطی کنند جریمه می شوند و جریمه آن ها نیز پس از گذشت یکماه، دو برابر و اخذ می شود. 

رئیسی افزود: همه ادارات، اصناف ، بانک ها، شرکت های خصوصی، سازمان ها نیز از روز دوشنبه (25 مرداد) تا پایان روز شنبه آینده به جز مشاغل ضروری تعطیل هستند و این مصوبات در کل کشور اجرا می شود.
دکتر رئیسی تصریح کرد: با تاکید رئیس جمهور این مصوبات به مدت شش روز با قوت اجرا و نظارت خواهد شد و همه دستگاه های اجرایی باید به شدت و با قدرت وارد عمل شوند.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: میزان جریمه ها مشخص شده است اینکه به چه صورتی با افراد متخلف برخورد می شود هم توسط دادستانی ، وزارت بهداشت و اصناف مشخص شده است.
آقای رئیسی در مورد مراسم عزادارای امام حسین(ع) گفت: برگزاری مراسم عزاداری در فضای بسته ممنوع است و دسته روی هم نخواهیم داشت.

به اشتراک بگذارید :