0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ ۱۵:۳۵:۰۵
کد مطلب:  1656598
دعوت مدیرکل دفتر آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از دانش‌آموزان ابتدایی سراسر کشور برای شرکت در سومین جشنواره 《 شوق مهارت 》

مدیرکل دفتر پیش دبستانی و دبستان وزارت آموزش و پرورش در پیامی دانش آموزان ابتدایی سراسر کشور را به شرکت پر شور در جشنواره شوق مهارت ۳ معاونت ابتدایی استان لرستان دعوت کرد .

سید محمد حسین حسینی با بیان اینکه وظیفه ی ما و همه ی مردم جهان این است که دنیا را به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کنیم گفت ؛ دانش آموزان با یادگیری مهارتی می‌توانند به این وظیفه ی مهم کمک کنند .

وی افزود ؛ یادگیری مهارتی یعنی درس و محتوای آموزشی را بفهمیم و بتوانیم آن را به زبان خودمان برای دیگران بیان کنیم ، به کار ببریم و از مطالب آموخته شده ، آثار ، مطالب و محصولات جدید تولید کنیم .

حسینی اظهار داشت ؛ وقتی ما توانستیم نظرات و دیدگاه‌های خودمان را به زبان خودمان بیان کنیم یعنی مهارت را یاد گرفته ایم و آن وقت است که از این یادگیری لذت می بریم .

وی خطاب به دانش آموزان ابتدایی سراسر کشور گفت ؛ یکی از راه های دیده شدن یادگیریِ مهارتی شما ، شرکت در جشنواره شوق مهارت است که این جشنواره برای سومین سال متوالی توسط اداره کل آموزش و پرورش لرستان در سه محور ادبی ، هنری و سواد دیجیتال برگزار می شود و دانش آموزان عزیز می توانید آثار تولیدی خود را به دبیرخانه ی این جشنواره ارسال کنید .

لازم به ذکر است ؛ علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان ، قسمت جشنواره شوق مهارت مراجعه نمایند .

تنظیم خبر ؛ لک

به اشتراک بگذارید :