0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ ۱۹:۲۷:۰۰
کد مطلب:  1656720
همزمان با ۲۶ مرداد ، سالروز ورود آزادگان به میهن صورت گرفت:
دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با آزادگان فرهنگی

همزمان با ۲۶ مرداد ، سالروز ورود آزادگان به میهن، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با محمود حنیفه و حسین احمدی  از آزادگان فرهنگی استان ، دیدار و از آنان تقدیر نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، همزمان با ۲۶ مرداد ، سالروز ورود آزادگان به میهن،  حسن مظفری  مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان به همراه حسین میرزایی رئیس اداره شاهد  آموزش و پرورش استان زنجان  با محمود حنیفه و حسین احمدی  از آزادگان فرهنگی استان ، دیدار و از آنان تقدیر نمود.

مظفری در این دیدار ضمن تسلیت ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی گفت : آرامش و امنیت و هر آنچه که امروز در کشور به آن دست یافته ایم ، مدیون خون شهدا وایثار گرای جانبازان و آزادگان عزیز کشورمان است .

مظفری در ادامه افزود : اجر و پاداش کار شما فقط در نزد خداوند است و کسی نمی تواند گوشه ای از زحمات و سختی هایی شما که در دوران اسارت متحمل شده اید را جبران نمایید ولی ما نیز به نوبه خود از زحمات شما تقدیر و تشکر می نماییم .

یاد وخاطره ۵۸۶ آزاده سرافراز استان زنجان و۹۳آزاده  بازنشسته وشاغل فرهنگی آموزش وپرورش استان  را گرامی داشته وبه روح مطهر ۹شهید عزیزی که غریبانه در طول دوران اسارت به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند سلام وصلوات می فرستیم .

به اشتراک بگذارید :