0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ ۱۸:۵۶:۲۱
کد مطلب:  1663807
اطلاعیه

« اطلاعیه اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درسال 1400وزارت آموزش و پرورش »

با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 (موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش در آزمون مذکور، قبول­شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره­های مهارت­آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند. بر این اساس رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس19 و فاصله­گذاری اجتماعی (موضوع نامه1-77755/602 مورخ 31/5/1400 دفتر سلامت و تندرسی وزارت متبوع منضم به دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس19 و فاصله­گذاری اجتماعی دفتر سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، در زمان بررسی صلاحیت­ های عمومی گزینش، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی ازسوی معرفی شدگان الزامی می­باشد؛
1-قبول­شدگان یک برابر ظرفیت آزمون جهت پیگیری امور مربوط به فرایند استخدام و اطلاع از زمان و مکان دقیق تحویل مدارک و مستندات مربوط، از روز یکشنبه مورخ 07/06/1400 به سایت اداره کل آموزش­ وپرورش استان سهمیه خدمتی مراجعه نمایند. (پیوست)
مدارک لازم: 
- اصل و تصویر کارت ملی
- اصل و تصویر تمامی برگ­های شناسنامه 
- اصل و تصویر مدرک دانشگاهی (شغل­های دبیری، آموزگاری و هنرآموزی)
- اصل و تصویر مدرک دیپلم کامل متوسطه (شغل سرایدار)
2-معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­ و پرورش استان محل خدمت، همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­پذیرد. براین اساس داوطلب پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، طبق اطلاعیه ادراه کل مربوط برای تشکیل پرونده و اخذ معرفی‌نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و معاینات پزشکی و... با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط اقدام لازم را معمول نماید.
توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت­های عمومی فرد پذیرفته شده ازسوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.
3-پذیرفته­ شدگان جهت بررسی صلاحیت­ های عمومی ازسوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام (سهمیه خدمتی)، اقدامات ذیل را به عمل آورند:
   در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله بررسی مدارک، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی  www.gozinesh.medu.ir ، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­ گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.
-  عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.
4- درصورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­شدگان نهایی (شغل­های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی) مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت‌آموزی به اطلاعیه­ای که اوایل مهرماه 1400 در پرتال وزارت آموزش­وپرورش به نشانی  www.medu.ir  درج خواهد شد مراجعه نمایند. عدم ثبت نام در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی می­ گردد.
   
 مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش
 

به اشتراک بگذارید :