0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۱۲:۰۸:۳۰
کد مطلب:  1665925
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه بازدید از مرکز مصاحبه داوطلبان دانشگاه فرهنگیان در بهبهان:
مصاحبه ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان در استان خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان خوزستان در قالب چند برابر ظرفیت در حال طی فرآیند مصاحبه خود در استان خوزستان هستند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز یکشنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۰ در حاشیه بازدید از روند مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان در شهرستان بهبهان اظهار کرد: از تعداد ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلبی که به صورت چند برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه دعوت شده اند بالغ بر ۵۰ درصد پذیرش نهایی خواهند شد و به دانشگاه فرهنگیان راه خواهند یافت تا پس از طی دوران تحصیل دانشگاهی خود به مجموعه تعلیم و تربیت استان بپیوندند.


وی با بیان اینکه روند مصاحبه داوطلبان در استان خوزستان در ۴ پردیس دانشگاه فرهنگیان در حال انجام است؛ توضیح داد: مراکز اهواز، دزفول، بهبهان و آبادان هم اکنون پذیرای ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان هستند.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: دانشگاه فرهنگیان مهمترین محل تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد برای مجموعه تعلیم و تربیت کشور است و در این راستا آموزش و پرورش از همه ظرفیت های خود برای حمایت از مجموعه دانشگاه فرهنگیان و توسعه کمی و کیفی این دانشگاه استفاده خواهد کرد.


گفتنی است فرآیند مصاحبه و گزینش تخصصی این داوطلبان از روز چهارشنبه ۳ شهریور ماه آغاز شده است و تا چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه جاری ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :