17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۱۳:۳۳:۳۷
کد مطلب:  1667605
با حضور مدیرکل زندان های استان ایلام و مدیرکل آموزش و پرورش استان انجام شد؛
انعقاد تفاهم نامه ارتقاء آموزش در بین مددجویان زندان های استان ایلام

تفاهم نامه ارتقاء آموزش در بین مددجویان زندان های استان ایلام با حضور مجید احسانی مدیرکل زندان های استان ایلام و امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان منعقد شد؛

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، در این جلسه ابتدا مجید احسانی مدیرکل زندان های استان ایلام با قدردانی از مجموعه آموزش و پرورش از آن به عنوان پیکره وسیع و بزرگ یاد کرد که به پرورش و تربیت فرزندان این جامعه می پردازد و این کار مسلزم توجه جدی و نگاه ویژه یه بحث تغلیم و تربیت دانست.

  احسانی به اهم برنامه های تربیتی و آموزشی در حوزه زندان ها پرداخت و گفت: کارها و خدمات خوبی در در راستای کمک به مددجویان صورت گرفته است و این افراد روزی به جامعه برمی گردند و ما کارهای تربیتی و مهارتی را در اولویت برنامه های خود قرار داده ایم.

مدیرکل زندان های استان ایلام از مدیرکل آموزش و پرورش خواست تا با تعامل و همفکری در راستای آموزش مددجویان و امکان تحصیل آنان و نیز صدور گواهی های مرتبط با آموزش و تجهیز مراکز آموزشی زندان همکاری لازم صورت گیرد.

   امیر مهردادی هم در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور مدیرکل زندان های استان از توجه و نگاه ویژه به این مقوله پرداخت و گفت: مجموعه آموزش و پرورش با ظرفیت ویژه ای که برخوردار است در حوزه مختلف اعم از آموزشی، تربتی، مشاوره و تجهیزات آمادگی کامل دارد تا به کمک اموز زندان های استان و در در راستای کمک به مددجویان همکاری نماید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با تاکید بر اینکه هیچ مددجوی زیر 18 سال نباید از تحصیل باز بماند گفت: در حوزه های مشاوره و آسیب شناسی و نیز در حوزه سوادآموزی میتوان با برگزاری جلسات تخصصی بین دو ارگان از تمام توان و ظرفیت برای خدمت به مددجویان استفاده کرد و شرایطی را پیش آورد تا اصلاح از خانواده و جامعه صورت گرفته و ما شاهد هیچ کسی در زندان نباشیم.

در پایان تفاهم نامه ارتقاء آموزش در بین مددجویان زندان های استان ایلام میان اداره کل زندان های استان ایلام و آموزش و پرورش استان منعقد گردید.

به اشتراک بگذارید :