18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۰۹:۳۰:۲۸
کد مطلب:  1668379
نماینده مردم خرم آباد درمجلس شوراس اسلامی
رشد و توسعه اقتصادی یک جامعه در گرو نیروهای متخصص و توانمند است

مهرداد ویسکرمی نماینده مردم شریف شهرستان های خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی، ولدی ، معاون آموزش متوسطه ناحیه یک خرم آباد ، ویسکرمی کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی ، میرزایی کارشناس مسئول کار دانش و فنی مهارتی صبح امروز از هنرستان کار دانش ولیعصر خرم آباد با همراهی عوامل اجرایی این مرکز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد  در این بازدید افشین ولدی معاون آموزش متوسطه ناحیه یک گزارشی مبسوط از تجهیزات و  امکانات کارگاه های تخصصی این هنرستان ارائه کرد .

ولدی در ادامه بر لزوم اهمیت رشته های فنی  مهارتی با توجه به منویات مقام معظم رهبری در رابطه با مسئله اشتغال جوانان و بهرمندی از نیرو های مستعد و متخصص اشاره کرد و بر تقویت رشته های فنی در این هنرستان و پیگیری و استمرار برنامه هایی چون پویش های من یک هنرستان هستم  تاکید داشت.

ویسکرمی نماینده مردم شریف شهرستان های خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی رشد و توسعه اقتصادی یک جامعه را در گرو نیروهای متخصص و توانمند عنوان کرد و افزود: این رشد و توسعه نیازمند مدیران برنامه ریز و هدفمند است و نیاز به تخصصی شدن هنرستان ها و مراکز فنی مهارتی با امکانات مجهز می باشد.
وی این هنرستان را یکی از قدیمی ترین مراکز مهم آموزش فنی و از فعال ترین مدارس صنعتی برشمرد و خاطر نشان کرد: تجهیز امکانات این مرکز بایستی در سطح کلان مورد توجه ویژه  مسئولین قرار گیرد و به این واسطه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

میرزایی کارشناس مسئول فنی مهارتی ناحیه یک خرم آباد به کمبود نیروهای متخصص و ماهر، لزوم ارتباط کارشناسان متوسطه اول در بحث هدایت تحصیلی دانش آموز، تبلیغات مناسب برای جذب هنرجویان به رشته‌های مختلف فنی، آگاهی بخشی به اولیا درخصوص ایجاد رشته‌های مختلف و بازار کار، ایجاد خودباوری، خلاقیت، آینده نگری در دانش آموزان پرداخت.

درادامه این بازدید مدیر هنرستان ولیعصر ، چالش ها و دغدغه های حوزه کاری خویش را مطرح و در همین راستا به بیان دیدگاه ها و راهکار های خود پرداخت.

به اشتراک بگذارید :