17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۱۱:۰۳:۵۹
کد مطلب:  1668603
مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری :
اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان در آموزش و پرورش اعلام شد

مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، «اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 وزارت آموزش و پرورش» را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری ، با صدور اطلاعیه ای، اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون  استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درسال 1400وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

با عنایت به اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 (موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای داوطلبان معرفی شده، به اطلاع می‌رساند معرفی‌شدگان به آموزش و پرورش مکلفند به منظور طی سایر مراحل استخدام (بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره‌های مهارت آموزی) به شرح ذیل اقدام کنند.

رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس19 و فاصله گذاری اجتماعی (موضوع نامه 1- 602.77755 مورخ 31 مردادماه 1400 دفتر سلامت و تندرسی وزارت متبوع منضم به دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس19 و فاصله گذاری اجتماعی دفتر سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، در زمان بررسی اسناد و مدارک، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی ازسوی معرفی شدگان الزامی است.

قبول شدگان یک برابر ظرفیت آزمون جهت پیگیری امور مربوط به فرایند استخدام و اطلاع از زمان و مکان دقیق تحویل مدارک و مستندات مربوط، از روز یکشنبه مورخ 7 شهریور 1400 به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان سهمیه خدمتی مراجعه نمایند. 

تذکر مهم: عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر اعلام شده توسط دستگاه، به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌شود.

مدارک لازم جهت تایید اطلاعات خود اظهاری درمرحله بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی فرزندان شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر، به شرح ذیل اعلام می‌شود.

مدارک مورد نیاز:

۳ قطعه عکس ۴×۳تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.

اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن‌.

اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن.

اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در آزمون ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.

اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان).

اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران

ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)

ارائه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج درپیوست دفترچه آزمون)

3. درصورت تأیید مدارک و مستندات مربوط، معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت، همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی صورت می‌پذیرد.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت های عمومی فرد پذیرفته شده ازسوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

4.  پذیرفته شدگان جهت بررسی صلاحیت های عمومی ازسوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام (سهمیه خدمتی)، اقدامات ذیل را به عمل آورند:

-  در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله بررسی مدارک، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی  www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

- عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.

5. بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون، پذیرفته‌شدگان نهایی(شغل های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی) جهت گذراندن دوره مهارت آموزی به دانشگاه فرهنگیان و یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی معرفی خواهند شد.عدم ثبت نام  وشرکت در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :