19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ ۲۲:۱۹:۰۱
کد مطلب:  1671609
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس خبر داد:
انجام مصاحبه بیش از ۶۰ درصد از پذیرفته شدگان‌ چند برابر ظرفیت آزمون سراسری دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در فارس

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: تا روز جمعه ۱۲ شهریور ماه مصاحبه بیش از ۱۳۰۰ نفر از پذیرفته شدگان چند برابرظرفیت آزمون سراسری دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهیدرجایی در فارس به پایان رسیده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محسن کلاری درحاشیه بازدید از مراکز مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان‌ چند برابر ظرفیت آزمون سراسری دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در شیراز گفت: با وجود اینکه بیش از ۶۰ درصد افراد مصاحبه شده اند هنوز ۶۰۰ نفر دیگر باقی مانده اند که تا اواسط هفته دیگر از این افراد نیز مصاحبه گرفته خواهد شد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: در این آزمون در مجموع یکهزار و ۹۰۰ نفر از سوی سازمان سنجش به آموزش و پرورش معرفی شدند که خوشبختانه با برنامه ریزی های لازم‌ سعی شده است در یک فرایند ۱۰ روزه از تمامی این افراد مصاحبه گرفته شود.

 کلاری گفت: نتایج مصاحبه در اولین فرصت به سازمان سنجش ارسال خواهد شد تا همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری این نتایج نیز اعلام شود.

به اشتراک بگذارید :