0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۰
کد مطلب:  1674139
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بیان کرد:
توزیع ۱۱ هزار تبلت در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان خوزستان/کسب رتبه اول کشوری در شاخص جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز توسط استان خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: استان خوزستان با توزیع ۱۱ هزار تبلت در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان پیشتاز طرح اهدای تبلت در کشور است همچنین خوزستان موفق به کسب رتبه اول کشور در شاخص جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز شد‌.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت امروز یکشنبه ۱۴ شهریورماه ۱۴۰۰ در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: زیست بوم کرونایی شرایط ویژه ای برای معلمان و دانش آموزان ایجاد کرده است و بر این اساس مجموعه تعلیم و تربیت استان با برنامه ریزی برای تهیه و توزیع ۱۱ هزار تبلت در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان روند یاددهی یادگیری را در این شرایط تسهیل کرده است.


وی با بیان اینکه حفظ سلامت دانش آموزان اولویت اول مجموعه تعلیم و تربیت استان است؛ خاطرنشان کرد: سلامت دانش آموزان و همکاران فرهنگی به عنوان یک اولویت ویژه در دستور کار متولیان تعلیم و تربیت استان جهت سال تحصیلی جدید قرار دارد.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با تاکید بر ضرورت برقراری عدالت آموزشی؛ تصریح کرد: توزیع ۱۱ هزار تبلت در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار و توزیع بسته های آموزشی در بین سایر دانش آموزان و استفاده از ظرفیت استودیو آوای مدرسه برای تولید محتوای الکترونیکی از جمله راهبردهای آموزش و پرورش استان در این خصوص است.


مودت در پایان یادآور شد: پلتفرم آموزشی شاد یکی از دستاوردهای نوین و اثربخش مجموعه تعلیم و تربیت کشور است و از جمله ابتکارات ویژه نظام آموزشی در زیست بوم کرونایی است.

به اشتراک بگذارید :