0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۶:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1674147
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه ویدئو کنفرانس مدیران و روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان بیان کرد:
حفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان اولویت ویژه استان در سال تحصیلی جدید است‌/فعالیت مستمر ستاد استانی پروژه مهر در راستای تحقق برنامه های عملکردی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مجموعه تعلیم و تربیت استان از همه ظرفیت های خود برای حفظ سلامت دانش آموزان و همکاران در سال تحصیلی پیش رو استفاده خواهد کرد. همچنین ستاد استانی پروژه مهر با تمام توان در راستای اجرای برنامه های عملکردی در حال فعالیت است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت امروز یکشنبه ۱۴ شهریورماه ۱۴۰۰ در جلسه ویدئو کنفرانس مدیران و روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان اظهار کرد: پروژه مهر و آماده سازی برای آغاز سال تحصیلی جدید مهمترین برنامه پیش روی مجموعه تعلیم و تربیت استان است و در این راستا ستاد استانی و ستادهای شهرستانی پروژه مهر با تمام توان در خصوص اجرای برنامه های تحولی در حال فعالیت مستمر هستند.


وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت شورای آموزش و پرورش شهرستان در سطح مناطق و نواحی استان می تواند گام مهمی در راستای تحقق برنامه های پروژه مهر ایفا کند؛ توضیح داد: فرمانداران می توانند نقش اثربخشی در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش ایفا کنند و با استفاده از ظرفیت های شهرستانی در جهت کمک به آموزش و پرورش گام بردارند.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان گفت: ثبت نام کتب درسی از دیگر اولویت های عملکردی آموزش و پرورش استان است و در این راستا می بایست با آگاه سازی والدین در راستای ثبت نام حداکثری کتب اقدامات لازم انجام شود.

به اشتراک بگذارید :