0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۰:۳۴:۲۶
کد مطلب:  1674647
با همکاری شرکت فولاد سیرجان ایرانیان صورت گرفت
اهدای 40 دستگاه تبلت به ارزش یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال به دانش آموزان کم بضاعت شهرستان بردسیر

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، تعداد 40 دستگاه تبلت به ارزش یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال به همت شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به دانش آموزان کم بضاعت شهرستان بردسیر اهدا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به نقل از کارشناسی روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بردسیر، در حاشیه اهدای تبلت به دانش آموزان کم بضاعت شهرستان بردسیر، حجت الاسلام مهری امام جمعه نگار استفاده از تبلت های هوشمند را به مثابه یک کلاس درس حتی یک مدرسه در زمان حال بر شمرد و اظهار داشت: خیران شهرستان بردسیر همواره در مواقع سخت همراه آموزش و پرورش بوده اند و امروز با این حرکت خداپسندانه موجب ایجاد لبخند بر لبان دانش آموزان شدند.

وی ضمن قدردانی از گروه شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، بیان داشت: حس نوع دوستی و کمک به کودکان این سرزمین ستودنی است و امیدواریم بتوانیم با همیاری خیران، دانش آموزان نیازمند بیشتری را به کلاس های درس متصل کنیم.

بر پایه این گزارش: این مراسم نمادین با حضورحجت الاسلام مهری امام جمعه نگار، جواد ادیبی نیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر، خوشبخت جهانشاهی معاون عمرانی فرماندار شهرستان بردسیر و نمایندگان شرکت فولاد سیرجان ایرانیان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :