9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۰:۳۱
کد مطلب:  1674659
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت:
تزریق دُز دوم واکسن فرهنگیان تا 25 شهریور ماه پایان خواهد یافت

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش لرستان با اعلام این خبر افزود : تاکنون تزریق دُز اول واکسن کرونا برای بیش از 70درصد از فرهنگیان استان انجام شده است و پیش‌بینی می‌شود تزریق دُز دوم تا 25 شهریور ماه سال جاری پایان یابد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛  فرید بهرامی در ادامه گفت : واکسیناسیون معلمان بر اساس تفاهمنامه‌ وزارت بهداشت با آموزش و پرورش از  مرداد ماه امسال آغاز شد.
وی جامعه هدف فرهنگیان استان لرستان را شامل معلمان و کادر اداری برای واکسیناسیون کرونا اعلام کرد و اظهار داشت: تاکنون در برنامه ریزی صورت گرفته توسط اداره کل آموزش و پرورش حدود 70 درصد از همکاران دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش لرستان خاطرنشان کرد: سایر فرهنگیانی که در آمار دریافت دُز اول واکسن قرار ندارند افرادی هستند که در مراکز بیرون از آموزش و پرورش برای واکسیناسیون اقدام کرده بودند یا به‌دلیل ابتلا به بیماری یا مواجهه با بیماران کرونایی موفق به دریافت واکسن در شرایط حاضر نشدند.
بهرامی تاکید کرد: تا 25 شهریور ماه آماده واکسیناسیون سایر فرهنگیان که تاکنون واکسن کرونا را دریافت نکرده اند هستیم.
وی با بیان اینکه درباره چگونگی بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید تابع مصوبات ستاد ملی کرونا و تصمیم کلان کشور هستیم، افزود: اگر قرار به واکسیناسیون دانش آموزان باشد ، آماده هرگونه همکاری برای اجرای آن هستیم.
بهرامی در خصوص نحوه اطلاع رسانی برای تزریق واکسن گفت : از طریق سایت اداره کل  و کانال های ارتباطی در فضای مجازی زمان و مکان تزریق واکسن اطلاع رسانی می شود .
قابل ذکر است تزریق دُز دوم واکسن کرونا برای فرهنگیان در شهرهای مختلف استان در حال انجام می باشد  .

تنظیم / پارسایی

به اشتراک بگذارید :