21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۳:۵۷:۱۴
کد مطلب:  1675045
مدیر منابع انسانی آموزش و پرورش استان کرمان:
آغاز فعالیت تیم ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان در شهرستان ها و مناطق

مدیر منابع انسانی آموزش و پرورش استان کرمان از آغاز فعالیت تیم ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان در شهرستان ها و مناطق استان خبر داد.

جلیل جعفری در حاشیه نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان جیرفت گفت: تیم ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان متشکل از کارشناسان امور اداری، مالی، ارزیابی عملکرد، هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری و طرح برنامه آموزش و پرورش استان به منظور ساماندهی بهینه  نیروی انسانی تشکیل شده است.

وی با اشاره به اهمیت ساماندهی بهینه نیروی انسانی درارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی افزود: ساماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی جاری به صورت، شهرستانی، منطقه ای، مدرسه ای و انفرادی بررسی می شود.

جعفری با اشاره به آغاز روند ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش استان از فروردین ماه سال جاری خاطر نشان کرد: تفاهم نامه ساماندهی نیروی انسانی با روسای ادارات آموزش و پرورش در خرداد ماه سال جاری امضا شده و روند ساماندهی نیروی انسانی با جدیت در حال پیگیری است.

مدیر منابع انسانی آموزش و پرورش استان کرمان از اعلام نتایج مرحله دوم نقل و انتقالات فرهنگیان استان تا 15 شهریور ماه خبر داد و گفت: ابلاغ تمامی فرهنگیان استان تا 20 شهریور ماه صادر می شود.

جلیل جعفری اظهار کرد: تیم ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش استان تا ابتدایی سال تحصیلی سال جاری روند بازگشایی مدارس را با حضور در شهرستان ها و مناطق استان مورد ارزیابی قرار می دهد.

بر پایه گزارش: نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان های جیرفت، عنبرآباد، قلعه گنج، رودبار و منوجان با حضور اعضای تیم ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :