19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۲۲:۳۷:۳۹
کد مطلب:  1675315
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در لامرد:
آموزش و پرورش رکن اساسی همه توسعه ها خصوصا توسعه صنعتی است

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: آموزش و پرورش رکن اساسی همه توسعه ها خصوصا توسعه صنعتی است و با توجه به صنعتی بودن شهرستان لامرد بر لزوم مشارکت های مادی و معنوی بخش صنعت در توسعه زیرساخت های آموزش و پرورش تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد با اشاره به سند تحول بنیادین بر ضرورت توجه به جایگاه فرهنگیان و زمینه سازی دستیابی دانش آموزان به حیات طیبه تاکید کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به ارائه گزارش های دقیق مبنی بر آسیب های آموزشی دانش آموزان در ایام کرونا، بر توسعه مهارتهای تدریس آنلاین معلمان تاکید کرد.

 اسماعیلی شبکه اموزشی شاد را که از زیرساخت های امنیتی خوبی برای محافظت از معلم و دانش اموز برخوردار است را به عنوان مهمترین ابزار اموزشی انلاین عنوان کرد و بر لزوم استفاده از این نرم افزار تاکید کرد.

وی آموزش و پرورش را رکن اساسی همه توسعه ها خصوصا توسعه صنعتی دانست و با توجه به صنعتی بودن شهرستان لامرد بر لزوم مشارکت های مادی و معنوی بخش صنعت در توسعه زیرساخت های آموزش و پرورش تاکید کردند. 

در این جلسه احمد انصاری مدیر آموزش و پرورش ، حجه الاسلام دکتر حسین زاده امام جمعه شهرستان،پیشاهنگ سرپرست فرمانداری شهرستان لامرد نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

ضرورت توجه به آموزش و پرورش، تجهیز و توسعه ی زیرساخت های آموزش و پرورش، شرایط بازگشایی مدارس در سال تحصیلی پیشرو، واکسناسیون فرهنگیان و دانش آموزان و... از اهم این مواردی بود که به آن پرداخته شد.

بنا براین گزارش در این جلسه از نماینده خیر محترم مدرسه ساز حاج سلیمان بدیعی با اهدای لوح یادبود تقدیرشد.

خاطر نشان میشود: در این جلسه همچنین روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق علامرودشت، اشکنان نیز حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :