21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ ۱۷:۱۴:۲۰
کد مطلب:  1676653
دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با سرپرست وزارت آموزش و پرورش

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان به اتفاق مدیر کل آموزش و پرورش استان، نماینده مردم شهرستان های کهنوج، رودبار، فاریاب، قلعه گنج و منوجان و نماینده مردم شهرستان های بم، فهرج، نرماشیر و ریگان در مجلس شورای اسلامی با سرپرست وزارت آموزش و پرورش دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان شهبار حسن پور در این دیدار از تعامل و همکاری آموزش و پرورش استان با مجمع نمایندگان تقدیر و تشکر کرد و گفت:  نمایندگان مجلس نقش موثری در تسهیل و پیگیری مشکلات حوزه تعلیم و تربیت دارند.
وی با اشاره اقدامات خیلی خوب آموزش و پرورش استان در زمینه جذب مشارکت های مردمی خاطر نشان کرد: به همت خیران مدرسه ساز در شهرستان های سیرجان و بردسیر کمبود فضای آموزشی نداریم و حدود ۲۰ مدرسه در این شهرستان ها نیز آماده بهره برداری است.
حسن پور از سرپرست آموزش و پرورش جهت شرکت در آیین افتتاح مدرسه حیات طیبه شهر کرمان، ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان و مدارس خیرساز سیرجان در حاشیه آیین بازگشایی مدارس دعوت کرد.
اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در این دیدار از همکاری اثربخش نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان با آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد و گفت: نقش نمایندگان مجلس شورای اسلامی  استان در جذب مشارکت خیران و اعتبارات ملی جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی انکار ناپذیر است.
اسکندری نسب از تکمیل ۳۱۰ پروژه نیمه تمام آموزشی باقیمانده از سال های قبل از ۹۱ خبر داد و افزود: در سه سال اخیر ۲ هزار ۵۶۰ کلاس درس در استان به بهره برداری رسیده است‌.
وی با اشاره به آمادگی کامل آموزش و پرورش استان در خصوص بازگشایی مدارس گفت: با جذب بیش از ۶ هزار نیروی انسانی در یک سال اخیر خوشبختانه در استان مشکل کمبود نیروی انسانی نداریم.
اسکندری نسب با اشاره به تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان با زیر بنای ۱۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع بعد از ۲۴ سال وقفه گفت: حدود ۶۰۰ کلاس درس نیز تا ابتدای سال تحصیلی جدید به بهره برداری می رسد.
بر پایه این گزارش: معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع و رئیس اداره حراست هم در این دیدار حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :