0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۱۳:۲۴:۰۹
کد مطلب:  1680419
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان خبر داد:
اعلام نتایج ارزیابی از عملکرد انجمن های اولیا و مربیان مدارس استان

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان از کسب ۵۸ عنوان برتر انجمن اولیا و مربیان مدارس استان در ارزیابی صورت گرفته در سال تحصیلی1400_1399 خبر داد .

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، رضا شاهسواری  از کسب ۵۸ عنوان برتر انجمن اولیا و مربیان مدارس استان در ارزیابی صورت گرفته در سال تحصیلی ۱۳۹۹ خبر داد.

شاهسواری افزود:  در ارزیابی از از انجمن های اولیا و مربیان مدارس در سال تحصیلی 1400-1399،  از بین ۱۱۵۰ انجمن اولیا و مربیان استان قم ۲۶ انجمن برتر کشوری وزارتی و ۳۲ انجمن برتر استانی را به  خود اختصاص داده‌اند.

 وی با اشاره به چگونگی روند این ارزیابی ادامه داد:  انجمن های اولیا و مربیان برتر به انجمن هایی اطلاق می شود که بیش از ۹۰درصد امتیازات مربوط به شاخص های ارزیابی را کسب نموده و دامنه امتیاز بین ۲۷۰ تا ۳۰۰ باشد همچنین برای  مناطق کم‌برخوردار امتیاز ۲۴۰ تا ۳۰۰ محاسبه می گردد.

 شاهسواری ملاک های انتخاب انجمن های برتر را  انتخاب اعضای انجمن اولیا مربیان مدرسه ، بزرگداشت هفته پیوند ساماندهی مشارکت مالی،  نظارت بر حمل و نقل دانش آموزان، آموزش خانواده ، خلاقیت و نوآوری برشمرد.

 لیست انجمن های برتر را از لینک های زیر دریافت کنید.

انجمن های برتر وزارتی

انجمن های برتر استانی

به اشتراک بگذارید :