23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۱۹:۵۶:۲۱
کد مطلب:  1680713
رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی درگردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل: 
نسخه جدید شاد تا قبل از پایان شهریورماه رونمایی می شود،

رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی درگردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آمورش و پرورش از برگزاری آئین رونمایی از نسخه  جدید، شاد تا قبل از  ۳۱ شهریورماه خبر داد.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز، علی باقرزاده در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، در خصوص ارائه خدمات آموزشی در شبکه شاد در سال جدید تحصیلی، اظهار کرد: شورای معاونان، ادارات کل آموزش و پرورش، کاربران و حوزه فناوری ۴ کنشگر هستند که باید به بازگشایی مدارس کمک کنند.

وی تصریح کرد: شاد بزرگ ترین اپلیکیشن کشور است؛ فعالیت ۱۸ میلیون و ۱۰۵ هزار نفر در این شبکه، از ویژگی های منحصر به فرد «شاد» است که در یک هفته حدود ۱۳ میلیون و ۱۲۹ هزار و روزانه ۱۰ میلیون و ۲۳۷ هزار، کاربر در آن فعالیت می کنند.

باقرزاده تصریح کرد: در یک ثانیه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر باهم مرتبط می‌شوند و ۷۸۸ میلیون پیام مبادله می شود که این موارد نشان از ظرفیت بزرگ شاد دارد.

وی در خصوص اولویت‌های شبکه شاد، گفت: آئین «رونمایی از نسخه جدید شاد» تا قبل از  ۳۱ شهریورماه برگزار خواهد شد. 

رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی، خاطرنشان کرد: در مجموع کتب درسی،۳هزار QR CODE پیش بینی شده است که آموزش نحوه استفاده از آن بزودی آغاز می‌شود.

به اشتراک بگذارید :