0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۰۸:۲۰:۰۶
کد مطلب:  1682559
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:
کسب ۸ رتبه کشوری خوزستان در جشنواره نوجوان سالم

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به کسب ۸ رتبه کشوری دانش آموزان و معلمان خوزستانی در دهمین دوره جشنواره نوجوان سالم خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کوروش مودت اظهار کرد: هر ساله به منظور ترویج شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از گرایش به رفتارهای پرخطر و آسیب‌های اجتماعی، افزایش مهارت و سطح آگاهی دانش آموزان در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، جشنواره نوجوان سالم در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، افزود: از اهداف این جشنواره می‌توان به گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از اعتیاد، رفتارهای پرخطر و آسیب‌های اجتماعی، شناسایی دستاوردها و ابتکارات پیشگیری و مراقبت در مدارس و شناسایی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های مدارس و ادارات در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به محورهای این جشنواره، گفت: این جشنواره با محوریت بهداشت، روان، پیشگیری از دخانیات، پیشگیری از گرایش به مصرف مواد مخدر و گرایش به خشونت در قالب آثاری چون مقاله‌نویسی، نقاشی، عکس، روزنامه دیواری، فیلم کوتاه، نرم افزار و چند رسانه‌ای و ابتکارات پیشگیری و...  و با محوریت اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی برگزار می‌شود.

 

مودت در پایان با بیان اینکه دانش آموزان و معلمان خوزستانی در دهمین دوره این جشنواره موفق به کسب هشت رتبه برتر کشوری شدند، خاطرنشان‌کرد: در مرحله استانی این جشنواره تعداد ۱۲ هزار و ۵۲۱ اثر  توسط دبیرخانه استانی جشنواره دریافت شده بود که پس از داوری‌های صورت گرفته، آثار نفرات اول تمامی رشته‌ها به مرحله کشوری راه یافتند.

 

 

 

"اسامی برگزیدگان کشوری جشنواره نوجوان سالم سال تحصیلی 1400-1399"

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه کشوری

ناحیه/ منطقه

آموزشگاه

1

ساجده   سالمی

نقاشی

اول

ناحیه 3

اهواز

هنرستان حضرت خدیجه(س)

2

اصیل   کنعانی زاده

موشن گرافیک

اول

ناحیه 4

اهواز

دبیرستان علامه طبا طبایی

3

پیمان   آلبوغبیش

نرم افزاروچند رسانه ای

دوم

بندر امام خمینی(ره)

دبیرستان شاهد توحید

4

مهرسا      دیانی

عکاسی

سوم

بهبهان

دبیر ستان فرزانگان

5

امل ساکی(همکار فرهنگی

 

محصولات فرهنگی

سوم

ناحیه 4

اهواز

ابتدایی فرشته

6

آمنه     صالحی

فیلم داستانی

شایسته تقدیر

ناحیه 3

اهواز

هنرستان حضرت خدیجه(س)

 

"اسامی پروژه ها وکانون های برگزیده کشوری"

ردیف

رشته

نام کانون یاریگران

منطقه

مقطع

رتبه

1

طراحی پروژه کوچک

شاهد امام جواد(ع)

بهبهان

متوسطه اول

دوم

2

تدوین نیمرخ راهکارها

کاردانش طوبی

حمیدیه

متوسطه دوم

دوم

 

به اشتراک بگذارید :